Кошик
7 відгуків

Друзья, у нас сегодня выходной. Ваши заказы и сообщения будут обработаны в ближайший рабочий день.

Обладнання і аксесуари для яхт

Що таке ехолот?

Що таке ехолот?

Перші ехолоти були розроблені за часів Другої Світової Війни, як нескладно здогадатися, військових цілей. У військовій індустрії ехолоти називають сонарами. З їх допомогою відстежували рух підводних човнів на глибині. З часом знайшлося ще дві області застосування даних пристроїв.

Перша – це рибалка. За дослідженнями, проведеними в США, виявилося, що 90 відсотків риби групується всього на десяти відсотках площі водойм, тобто риба в основному плаває косяками. Це логічно, адже своїм місцем проживання риба вибирає найбільш комфортні для неї умови. Після чого рибалки-любителі і професіонали відразу ж взяли це на озброєння і почали використовувати ехолоти. Спочатку це були досить примітивні пристрої, на яких інформація виводилася за допомогою самописців. Але минув час, і на їх зміну прийшли більш потужні і точні багатофункціональні ехолоти з кольоровими рідкокристалічними екранами.

Друга – це вивчення картини дна. Другой областью применения эхолотов (сонаров) стали научно-исследовательские экспедиции. Когда требовалось составить карту подводного рельефа, не было возможности постоянно замерять глубину, а где это было возможно, данные были крайне не точными. Корабль, же оснащенный эхолотом только проплыв определенный маршрут уже имел карту рельефа под своим дном. Ну и, конечно же, незаменимы стали сонары при поиске и исследовании затонувших кораблей. В наше время эхолот стал незаменимым устройством на любом малом, среднем и крупном судне. На рідкокристалічний дисплей виводиться детальна інформація про те, що відбувається під судном: зміни глибини, появи підводних перешкод, наявність риби і багато іншого.
alt text alt text alt text

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner