Кошик
7 відгуків
Обладнання і аксесуари для яхт

Simpad NSS evo3 7 МФД з GPS, лунотом і Wi-Fi.

71 920 ₴

 • Під замовлення
clockВідправка з 29 липня 2024
Simpad NSS evo3 7 МФД з GPS, лунотом і Wi-Fi.
Під замовлення
71 920 ₴
Simpad NSS evo3 7 МФД з GPS, лунотом і Wi-Fi.
+380 (50) 585-35-51
відділ продажів
+380 (50) 585-35-51
відділ продажів

Simrad NSS evo3 7-дюймовий БФД з GPS, лунотом і Wi-Fi. Містить базову карту світу.

 • 7-дюймовий ширококутний SolarMAXTM HD дисплей
 • Надійне керування в будь-яких умовах: плавно перемикайтеся між сенсорним режимом multi-touch і кнопковим керуванням
 • Інтегрований ехосаундер із двоканальним CHIRP, технологіями ForwardScan® і StructureScan® HD
 • Підтримка StructureScan® 3D, Broadband SounderTM тощо. за допомогою модулів Simpad
 • Підтримка радарів Simpad HaloTM, Broadband 3GTM/4GTM та інших радіолокаційних рішень Simpad
 • Повне керування системою автопілота Simpad з цекрану NSS evo3
 • Можливість під'єднання до мережі NMEA 2000® дає змогу керувати мотором, акустичною системою й іншими пристроями на борту.
 • Точна навігація за допомогою вбудованого високочастотного GPS/GLONASS приймача 10 Гц
 • Просте планування маршрутів за допомогою функції TripIntel™ и поддержка Navionics Autorouting/Jeppesen Easy Routing 
 • Вбудований модуль GoFreeTM Wi-Fi активує онлайн-функції та дає змогу керувати смартфоном/планшетом
 • Можливість монтажу врівень або на кронштейн у будь-якому місці на судні.
 • Містить базову карту світу.

 

7-дюймовий широкоекранний SolarMax TM HD дисплей
SolarMAXTM HD технологія дисплея якісно перетворює те, як ви бачите вашу бортову електроніку, з візуальними ефектами високої чіткості та гарної видимості незалежно від умов. Зображення ясно видно з будь-якого положення, сидячи або стоячи, з дуже широкими кутами огляду. Яскраве світлодіодне підсвічування й антивідблискове покриття пропонують поліпшену видимість у денну пору; HD-дисплеї SolarMaxTM розроблені, щоб надійно витримувати тепло літнього сонця, ідеально підходить для зовнішніх установок. Ці всепогідні екрани оптично пов'язані для запобігання утворенню конденсату, і ніколи не пітнітимуть. У будь-який час і в будь-яких умовах, SolarMaxTM HD дає найвищу якість зображення.

Надійне керування в будь-яких умовах
NSS evo3 дасть змогу вам взяти під контроль свій шлях. Плавне перемикання між інтуїтивним керуванням сенсорним екраном з Multi-Touch і вбудованою клавіатурою з поворотною ручкою. Кожна функція може регулюватися із сенсорного екрана або клавіатури, даючи змогу вам гнучко використовувати всі елементи керування й найкращим чином задовольнити поточні умови та завдання. Повний контроль клавіатури NSS evo3 означає, що ви можете вибрати блокування сенсорного екрана та спиратися на класичні кнопки та поворотний регулятор, без потреби використання окремої клавіатури.

Інтегрований Ехолот
Вбудований модуль ехолота обладнує кожен дисплей NSS evo3 з багатством технологій із використання луноти для спортивної риболовлі та застосунків для проходження та навігації. StructureScan® HD поєднує в собі DownScan (нижнє сканування) і SideScan (бічний огляд), щоб представити картину структури дна та місць проживання риби, тоді як відзначений нагородами вперед оглядовий луг ForwardScan® пропонує безпечніший досвід подорожі з чітким уявленням про день попереду. Технології широкосмугового лунота Broadband Sounder TM забезпечує CHIRP-підтримкою рибопошукальної луни, включно з підтримкою все-в-одному датчика TotalScanTM або двоканальними CHIRP датчиками. Двоканальні датчики забезпечують охоплення декількох діапазонів глибин і кутів огляду в одному апараті, ідеально підходить для орієнтованих на конкретні шари толщів води в спортивних застосунках. Подвійний порт датчика дає змогу одночасно використовувати або StructureScan® HD або ForwardScan® і CHIRP або традиційний сонар.

Сумісність із модулями розширення Simpad
NSS evo3 сумісний із модулями розширення Simpad, включно зі StructureScan® 3D, просунутим S5100 Broadband Sounder з CHIRP, і багато інших мережевих модулів plug-and-play («ввімкнув і працюй»). Можливості модуля можуть бути розділені між кількома дисплеями NSS evo3, а можливість додавати модулі в будь-який час означає, що ваша система зображення Simpad може легко рости й змінюватися разом із вашими інтересами та технологічними потребами.

Система керування радара
Розширте своє уявлення з імпульсним HaloTM радаром, Broadband RadarTM або цифровим радаром високої роздільної здатності. NSS EVO3 дисплеї інтегруються з радіолокаційними рішеннями Simpad, забезпечуючи повнофункціональний радіолокаційний інтерфейс у комплекті з легкими попередньо встановленими режимами, користувацькими ручними параметрами, MARPA-супроводу цілі, охоронними зонами, типами накладення, а також багатьма іншими функціями, залежно від вашого вибору радіолокаційної системи.

Інтеграція автопілота Simpad
Візьміть повний контроль над Simpad автопілотом з NSS evo3 із сенсорного екрана або клавіатури. Встановлюйте курс, зберігайте поточний курс проти вітру та течії, прямуйте до бутової точки, або дотримуйтеся складних маршрутів із простими керуванням на екрані. NSS EVO3 дисплей може бути єдиним контролером для системи автопілота "чорний ящик", або вони можуть бути об'єднані з виділеними контролерами автопілота та бездротових пультів дистанційного керування. Мережевою системою автопілота Simpad можна керувати з будь-якого дисплея NSS EVO3 на борту, ідеально підходить для судновоз двома штурвалами 

Під'єднання NMEA 2000®
Промисловий стандарт під'єднання NMEA 2000® забезпечує широку судову інтеграцію з Simpad і сторонніми виробниками електроніки, включно з можливостями моніторингу двигуна та палива, цифрової апаратури, інтеграції АІС, звукової системи керування та багато іншого.

Вбудований 10 Гц GPS-приймач
се дисплеї NSS evo3 містять інтегрований високошвидкісний GPS/ГЛОНАС-приймач із високим коефіцієнтом посилення, який оновлює вашу позицію за десять разів за секунду, що ідеально підходить для точного відстеження руху в швидко рухомих катерів. Установку можна зробити зовнішнім способом — монтаж на кронштейн, а також утопленим — у багатьох човнах зі скловолокна, це усуває потребу купувати та встановлювати окремий приймач GPS. Додатковий зовнішній GPS-приймач може бути використаний як допоміжне джерело для поліпшення приймання сигналу

Програмовна функціональна клавіша
NSS evo3 має програмовану клавішу, яку Ви можете налаштувати для швидкого доступу до необхідних функцій, як-от функція MOB (Людина за бортом), записування журналу лунота, блокування клавіатури або сенсорного екрана, швидкого доступу до радара, навігації та багато інших функцій, зручні для Вас. Клавіша програмується на будь-які дві функції: у разі короткочасного натискання та довгого натискання на кнопку.

Технология TripIntel™
Відстежує та показує на діаграмі інформацію про витрату палива в попередніх поїздках. Ця технологія допоможе Вам спланувати майбутній маршрут подорожі з максимальною економією палива та вибрати економічний режим витрати. 

Легка Навігація з автоматичною маршрутизацією
Автоматична маршрутизація допоможе Вам прокласти маршрут. Просто виберіть пункт призначення і на дисплеї Simpad NSS evo3 зобразиться найкоротший і безпечний маршрут, з огляду на осад і габарити Вашого судна. Ця функція доступна з Navionics+ або Navionics Platinum (Navionics Autorouting) і C-MAP MAX-N+ (Easy Routing). 

Вбудований модуль GoFreeTM Wi-Fi
Бездротовий модуль GoFreeTM Wi-Fi дає змогу миттєво завантажувати карти та оновлення ПЗ. У магазині GoFreeTM Shop представлений величезний асортимент карток, які можна завантажувати прямо на карту пам'яті дисплея, не відриваючи рук від керма. Сервіси GoFreeTM online доступні в будь-якому місці на судні, де є інтернет-під'єднання та wi-fi мережа. 

Єдина система зі смартфоном або планшетом під час використання GoFree Link 
Під час перебування на воді модуль GoFreeTM Wi-Fi та безплатний застосунок GoFreeTM Link дають змогу показувати екран вашого NSS evo3 на смартфоні або планшеті IOS/Android і керувати ним із планшета. Отже, ви можете працювати з картплотером із будь-якої точки на борту та завжди мати доступ до карток, даних радара, сонара, двигуна тощо.

Розширені можливості для монтажу
Дисплеї NSS evo3 можуть монтуватися на тримач, що роблять встановлення максимально простим або врівень. Ці дисплеї мають дуже низький профіль (всього 8 мм) і тонкий преміумдизайн, властивий усім виробам Simpad.

Широкі картографічні можливості
Мультифункціональні дисплеї Simpad NSS Evo3 сумісні із широким асортиментом карток, включно з C-MAP MAX-N+, Navionics, Insight і цифровими картками NV Digital Charts. Ця модель містить базову мапу світу.

Інформація для замовлення
 • Ціна: 71 920 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner